O ekspertki.org

Wychodzimy naprzeciw potrzebie wzmocnienia obecności kobiet w debacie publicznej. Często argumentem tłumaczącym nieobecność kobiet w debacie jest mówienie, że po prostu „nie ma ekspertek”, które mogą zabrać głos na dany temat. Baza jest narzędziem, które pomaga rozwiązać ten problem. czytaj więcej o projekcie

Kontakt

Baza prowadzona jest przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
kontakt: redakcja[at]krytykapolityczna.pl przejdź do działu kontakt
x
...
  • pomorskie

O ekspertce

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki oraz studiów doktoranckich Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej na kierunku Architektura. Stypendystka programu Socrates Erasmus oraz DAAD Matching Funds na Brandenburgische Technische Universität Cottbus w Niemczech.

Architektka i inżynier budowy z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w projektowaniu i nadzorowaniu inwestycji budowlanych. Pracowała w renomowanych biurach architektonicznych w Stuttgarcie i w Trójmieście. Równolegle z praktyką projektową w latach 2008-2012 prowadziła zajęcia dydaktyczne w Zakładzie Architektury Mieszkaniowej na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. W pracy naukowej podejmuje temat idei osiedla społecznego. Autorka i współautorka publikacji naukowych i artykułów w prasie branżowej.

Od 2016 roku dodatkowo zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych.

Prywatnie dumna mama trójki dzieci.