O ekspertki.org

Wychodzimy naprzeciw potrzebie wzmocnienia obecności kobiet w debacie publicznej. Często argumentem tłumaczącym nieobecność kobiet w debacie jest mówienie, że po prostu „nie ma ekspertek”, które mogą zabrać głos na dany temat. Baza jest narzędziem, które pomaga rozwiązać ten problem. czytaj więcej o projekcie

Kontakt

Baza prowadzona jest przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
kontakt: redakcja[at]krytykapolityczna.pl przejdź do działu kontakt
x
608 ...
  • mazowieckie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Menadżerka kultury. Od 2010 r. dyrektorka Teatru Ochoty w Warszawie.

Wśród doświadczeń zawodowych ma m.in. produkcję dużego festiwalu teatralnego (Warszawskie Spotkania Teatralne), dyplomację kulturalną i promocję polskiej kultury za granicą (Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego), redakcję i produkcję wydawnictw teatralnych: książek, programów teatralnych, plakatów, pocztówek, broszur, oraz zarządzanie teatralnym serwisem www (Teatr Narodowy).

Główne obszary aktywności i zainteresowań: zarządzanie w kulturze, polityka kulturalna, aktywizacja widzów, komunikacja i nowe media w kulturze.

Główne kompetencje: znajomość realiów artystycznych i organizacyjnych polskiego teatru, zarządzanie publiczną instytucją kultury, zarządzanie teatrem, produkcja festiwalu teatralnego, produkcja spektaklu, zarządzanie projektem, budowanie i zarządzanie zespołem, zatrudnienie w kulturze, struktura organizacji kulturalnej, PR i marketing w kulturze, rozwój widowni, edukacja kulturalna, edukacja teatralna, historia teatru i dramatu.