O ekspertki.org

Wychodzimy naprzeciw potrzebie wzmocnienia obecności kobiet w debacie publicznej. Często argumentem tłumaczącym nieobecność kobiet w debacie jest mówienie, że po prostu „nie ma ekspertek”, które mogą zabrać głos na dany temat. Baza jest narzędziem, które pomaga rozwiązać ten problem. czytaj więcej o projekcie

Kontakt

Baza prowadzona jest przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
kontakt: redakcja[at]krytykapolityczna.pl przejdź do działu kontakt
x
+48 ...
  • mazowieckie

O ekspertce

Absolwentka Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Warszawskiej, Energetyki i Chemii Jądrowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w zakresie energetyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Inspektor Ochrony Radiologicznej, specjalistka w zakresie bezpieczeństwa jądrowego, ochrony radiologicznej oraz inżynierii procesowej.

Doświadczenie zawodowe w zakresie energetyki jądrowej zdobywała w Tecnatom w Hiszpanii, PGE EJ 1, Instytucie Chemii i Techniki Jądrowej. Członek Stowarzyszenia Ekologów na Rzecz Energetyki Nuklearnej SEREN w Warszawie. Zwycięzca międzynarodowego konkursu „Absolwent 2015” organizowanego przez Adzuna. Autorka wielu publikacji dotyczących sektora energetycznego.