O ekspertki.org

Wychodzimy naprzeciw potrzebie wzmocnienia obecności kobiet w debacie publicznej. Często argumentem tłumaczącym nieobecność kobiet w debacie jest mówienie, że po prostu „nie ma ekspertek”, które mogą zabrać głos na dany temat. Baza jest narzędziem, które pomaga rozwiązać ten problem. czytaj więcej o projekcie

Kontakt

Baza prowadzona jest przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
kontakt: redakcja[at]krytykapolityczna.pl przejdź do działu kontakt
x
669 ...
  • mazowieckie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Doradzam startupom i rozwijającym się firmom z uwzględnieniem analizy ryzyka i optymalizacji działań, wyboru formy prawnej i sposobu finansowania oraz zabezpieczenia własności intelektualnej, a także sposobów prawnych minimalizacji kryzysu w firmie.

Poza doradztwem dla firm, zajmuję się też bardziej społeczną stroną prawa – od początku swojej pracy doradzam i reprezentuję w postępowaniach sądowych w sprawach dotyczących dyskryminacji, mobbingu oraz dóbr osobistych.

Jestem również trenerką antydyskryminacyjną i antymobbingową. Przygotowuję także polityki oraz procedury antydyskryminacyjne i antymobbingowe, które pomagam wdrażać w polskich i międzynarodowych korporacjach oraz w podmiotach publicznych.

Publikuję m.in. w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej i INN Poland.