O ekspertki.org

Wychodzimy naprzeciw potrzebie wzmocnienia obecności kobiet w debacie publicznej. Często argumentem tłumaczącym nieobecność kobiet w debacie jest mówienie, że po prostu „nie ma ekspertek”, które mogą zabrać głos na dany temat. Baza jest narzędziem, które pomaga rozwiązać ten problem. czytaj więcej o projekcie

Kontakt

Baza prowadzona jest przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
kontakt: redakcja[at]krytykapolityczna.pl przejdź do działu kontakt
x
...
  • zagranica

Profile ekspertki:

O ekspertce

(S)ekspertka, feministka, propagatorka sekspozytywności

Jestem autorką najpopularniejszego polskiego bloga na temat sekspozytywnego stylu życia i stylu myślenia, który w 2014 roku został uhonorowany nagrodą konsumentów EROtrendy w kategorii „Najlepszy wortal o tematyce erotycznej”. Mój styl (re)edukacji seksualnej oparty jest o holistyczne podejście do seksualności człowieka, a swoją wiedzą dzielę się, publikując artykuły, organizując warsztaty oraz webinaria. W szczególności zależy mi na docieraniu do tych osób, których doświadczeniem była niekompletna lub bazująca na strachu i niedomówieniach edukacja seksualna.

W sierpniu 2016 roku ukończyłam rekomendowany przez Instytut Kinseya kurs w ramach Summer Institute on Sexuality, Culture and Society na Uniwersytecie Amsterdamskim. Moją misją jest normalizowanie dyskursu wokół seksualności w Polsce. Marzeniem – ujrzeć Polskę, w której respektowane są prawa reprodukcyjne kobiet.