O ekspertki.org

Wychodzimy naprzeciw potrzebie wzmocnienia obecności kobiet w debacie publicznej. Często argumentem tłumaczącym nieobecność kobiet w debacie jest mówienie, że po prostu „nie ma ekspertek”, które mogą zabrać głos na dany temat. Baza jest narzędziem, które pomaga rozwiązać ten problem. czytaj więcej o projekcie

Kontakt

Baza prowadzona jest przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
kontakt: redakcja[at]krytykapolityczna.pl przejdź do działu kontakt
x
+32 ...
  • mazowieckie
  • wielkopolskie
  • zagranica

Profile ekspertki:

O ekspertce

Violetta Rymszewicz – Od 1998 roku niezależny trener, konsultant z zakresu Strategicznego HR, mentor kariery i rekruter. Specjalizuje się w przygotowywaniu i przeprowadzaniu rekrutacji pracowników instytucji publicznych, w tym instytucji Unii Europejskiej.

Prowadzi doradztwo w zakresie doboru pracowniczego i rekrutacje dla firm. Prowadzi szkolenia grupowe i doradztwo indywidualne dla kobiet (w przedziale wiekowym 40+) z zakresu poruszania się po rynku pracy. Przygotowuje i prowadzi szkolenia grupowe oraz doradztwo indywidualne dla kandydatów do pracy w Instytucjach Unijnych z zakresu egzaminów EPSO.

Projektuje i wdraża Systemy Zarządzania Zasobami Ludzkimi (systemy i procedury – rekrutacji, oceny, motywacji pozafinansowej i planów szkoleń pracowników). Projektuje i przeprowadza audyty z zakresu analizy potrzeb szkoleniowych, klimatu pracy, potrzeb motywacyjnych.

Prowadzi serwis o rynku pracy, rekrutacjach i planowaniu kariery – http://rymszewicz.eu oraz bloga — http://rymszewicz.natemat.pl

Wystąpienia