x

Agnieszka M. Staroń

MAGA Consulting, Międzynarodowe Stowarzyszenie Mentorów, SLOWLAJF - Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu, Klub Dyrektorów Finansowych "Dialog", Klub Dyrektor na Swoim, Spółdzielnia Fabryka i3, blog Przyjazny Coaching

604 ...
  • mazowieckie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Mentor, coach, trener, mediator, facylitator i konsultant biznesowy. Właścicielka istniejącej od 2000 roku firmy MAGA Consulting, autorka bloga Przyjazny Coaching.

Realizuje projekty związane z rozwojem kadr i biznesu dla firm z różnych segmentów rynku. Wcześniej zdobywała doświadczenie „na etacie”, w polskich i międzynarodowych firmach. Wspiera przedsiębiorstwa oraz ich właścicieli i pracowników, prowadząc działania mentoringowe, edukacyjne, doradcze itp. Jako coach, mentor i konsultant pracuje z menedżerami najwyższych szczebli oraz z właścicielami firm. Jako szkoleniowiec i facylitator również z pracownikami innych szczebli.

Ceniona przez klientów, bardzo często po realizacji pierwszego projektu zapraszana jest do dalszej współpracy. Uważnie słucha i przygotowuje propozycje rozwiązań dostosowanych zarówno do potrzeb jak i możliwości swoich klientów Pracuje zarówno po polsku jak i po angielsku.

Popularyzuje również wiedzę związaną z biznesem oraz z łączeniem życia zawodowego z osobistym – pojawia się w programach radiowych i telewizyjnych, pisuje artykuły do renomowanych portali internetowych, przetłumaczyła książkę o zarządzaniu, prowadzi autorskiego bloga Przyjazny Coaching (www.PrzyjaznyCoaching.pl) oraz fanpage o tej samej nazwie na Facebooku (https://www.facebook.com/PrzyjaznyCoaching/). Współpracowała jako mentorka z Fundacją Liderek Biznesu EY. Od lat jest stałym gościem-ekspertem Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” i grupy „Dyrektor Na Swoim” a także członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów i członkiem Rady Fundacji SLOWLAJF – Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu.

Linki do wystąpień w mediach znajdą Państwo tutaj: http://www.przyjaznycoaching.pl/p/kim-jestem.html

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/agnieszka-m-staro%C5%84/

Wystąpienia