x

501 ...
  • małopolskie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Jestem dziennikarką, redaktor naczelną i założycielką czasopisma „Miasto Kobiet” oraz portalu www.miastokobiet.pl (od 2004 roku).

Moją specjalizacją jest SŁOWO. Piszę (artykuły, wywiady, blogi, książki – dla siebie i na zlecenie jako ghostwriter) i uczę jak pisać poprawnie i porywająco (absolwentów dziennikarstwa, blogerów).

Organizuję i prowadzę spotkania, warsztaty i konferencje – własne i na zlecenie. Występuję jako prelegentka (np. Małopolski Kongres Kobiet, Transsmisja, Zlot i inne spotkania przedsiębiorczych kobiet) z wykładami na temat radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, rozwijania biznesu, łączenia biznesu z trendami rozwojowymi, rozwijania wśród kobiet idei siostrzeństwa (sisterhood) i kręgów kobiet, itp.

Założyłam Klub Miasta Kobiet (2014 rok), czyli cykl spotkań dla kobiet z inspirującymi gośćmi oraz Fundację Miasto Kobiet (2017 rok).

Współorganizuję kobiece wyprawy rozwojowe (Bali, Indie). Interesuję się współczesnymi trendami rozwojowymi.

Jestem propagatorką, uczestniczką i piastunką Kręgów Kobiet.

W marcu 2017 roku otrzymałam Srebrny Pazur, wyróżnienie 4. Małopolskiego Kongresu Kobiet dla Małopolanki Roku 2016.

Inne:
– Wykształcenie: filologia polska (studia dzienne) i dziennikarstwo (studia podyplomowe) / Uniwersytet Jagielloński
– Zdobyłam złoty medal w Indywidualnych Mistrzostwach Polski juniorek w szachach (1989 rok).
– Byłam bohaterką filmu „Jak dobrze być przedsiębiorcza kobietą”, nakręconego z inicjatywy Departamentu ds. Kobiet, Rodziny i Przeciwdziałania Dyskryminacji w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej (2006 rok)

Wystąpienia