x

722 ...
  • podlaskie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Specjalizuję się w marketingu sektora publicznego, kreowaniu wizerunku, PR-e  i mediach społecznościowych. Mój blog poświęcony tematyce kreowania wizerunku w sieci oraz analizom zjawisk społecznych w sieci: https://mierzynska.marketing/

Jako dziennikarka regionalnego dziennika „Gazeta Współczesna” poznałam od podstaw pracę dziennikarzy i mechanizmy działania mediów.

Przez siedem lat zajmowałam się personal marketingiem, PR-em i marketingiem politycznym. Realizowałam kampanie wyborcze, planowałam strategie wizerunkowe i przekazowe w mediach tradycyjnych i społecznościowych, odpowiadałam za kontakty z mediami. Pracowałam w biurze poselskim, a później jako szefowa promocji Uniwersytetu w Białymstoku.

Od kilku lat specjalizuję się w tematyce budowaniu wizerunku, zwłaszcza w Internecie. Badam również zjawiska społeczne w mediach społecznościowych.  Działam marketingowo na rzecz instytucji publicznych, uczelni wyższych i  organizacji pozarządowych.

Działam społecznie w nieformalnej grupie Normalny Białystok na rzecz tolerancji, otwartości i wielokulturowości. Zajmuję się również prawami człowieka, zwłaszcza prawami kobiet i prawami mniejszości. Jestem absolwentką Helsińskiej Szkoły Praw Człowieka.