x

...
  • mazowieckie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Z wykształcenia jestem informatyczką, ukończyłam też studia z zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania.

Jestem Kanclerzem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Wcześniej odpowiadałam za promocję i rekrutację na tejże uczelni, z

Aktywność społeczną rozpoczęłam w 1993, pracując w Telefonie Zaufania dla Kobiet, założonym przez Federację na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

W 1997 r. wstąpiłam do Federacji Młodych Unii Pracy (FMUP), a w 2001 r. do Unii Pracy. Od 2000 r. byłam wiceprzewodniczącą FMUP – odpowiadając początkowo za kontakty z mediami, a później sprawy międzynarodowe.

W latach 2001-2006 reprezentowałam FMUP w ECOSY (European Community Organization of Socialist Youth), organizacji młodzieżowej Partii Europejskich Socjalistów. Przez blisko 2 lata kierowałam Grupą Feministyczną ECOSY. Reprezentowałam też Unię Pracy w „Coordinating Team” Partii Europejskich Socjalistów. Byłam też delegatką na kongres PES.

W 2005 r. byłam wśród założycieli organizacji „Młodzi Socjaliści”. Od 2006 r. do listopada 2014 r. byłam bezpartyjna. Obecnie należę do partii Twój Ruch

Kieruję też think-tankiem „Plan Zmian” związanym z partią „Twój Ruch”, do której należę.

 

Wystąpienia