x

500 ...
  • pomorskie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Prowadzę konsultacje psychologiczno-seksuologiczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci oraz par.

Promuje afirmatywne wsparcie osób LGBTQIA.

Prowadzę warsztaty rozwoju psychoseksualnego dla osób dorosłych, edukację seksualną dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty psychologiczne dla osób leczących się z uzależnienia oraz żyjących z HIV/AIDS.

Promuję założenia pozytywnej seksualności , które mówią o tym , że wszystkie praktyki seksualne są dobre jeśli są świadome, odpowiedzialne, i konsensualne czyli za zgodą wszystkich osób. Ważne jest dla mnie szerzenie oraz zdobywanie wiedzy na temat seksualności w aspekcie indywidualnych potrzeb, relacji partnerskich oraz wpływów kulturowych.

Z wykształcenia jestem psycholożką (studia magisterskie z Psychologii, Uniwersytet Humanistyczny SWPS w Sopocie) seksuolożką (studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej, CKPWUM) oraz edukatorką seksualną.

Ukończyłam szereg kursów i szkoleń z zakresu terapii, terapii zaburzeń seksualnych oraz leczenia uzależnień (CMKP w Warszawie, KCTU w Krakowie), regularnie doszkalam sie podczas konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu seksuologii i terapii.

Obecnie prowadzę prywatny Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny, edukację seksualną w szkołach, oraz współpracuję z Ośrodkiem Readaptacji Solidarni PLUS na oddziale szpitalnym wspierając osoby żyjące z HIV/AIDS oraz leczące się z uzależnień.