x

795 ...
  • wielkopolskie

O ekspertce

Specjalizuję się w kreowaniu marek i personal brandingu oraz w strategiach marketingowych.

Moja praca zawodowa jest jednocześnie moją pasją, dlatego niezwykłą przyjemność sprawia mi kreowanie wartościowych marek i pokazywanie ich światu, aby każdy mógł korzystać z tych zasobów, wiedzy, doświadczeń i zmieniać swoje życie na lepsze.

Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w marketingu, komunikacji i zarządzaniu ludźmi, kreuję wartościowe marki dla osób chcących mądrze zarządzać swoim życiem oraz zdefiniować strategię i długoterminową koncepcję kariery w oparciu o silną markę osobistą.

Współpracuję także z markami firm, opracowując personalizowane strategie.

Pracuję z osobami i firmami, które bazują na prawdziwych wartościach, są autentyczne, bo sprawna marka musi być uczciwa i cieszyć się dobrą reputacją, gdyż to reputacja marki decyduje o jej sukcesie.

W swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi marketingu tradycyjnego i e-marketingu, komunikacji, psychologii społecznej oraz storytellingu.

Moja wiedza i doświadczenie to:

– 17 lat pracy w marketingu i komunikacji firm polskich i międzynarodowych korporacji,

– w tym 9 lat na stanowiskach menadżerskich,

– 3 dyplomy uczelni wyższych z zakresu zarządzania i marketingu, PR, innowacyjnego e-marketingu,

… oraz nieustannie kontynuowana edukacja podczas szkoleń z zakresu, komunikacji, marketingu, reputacji, relacji, negocjacji, NLP, sprzedaży, storytellingu, coachingu, wystąpień publicznych.

Jestem praktykiem biznesu, współzałożycielem kilku spółek, menedżerem, doradcą, prowadzę warsztaty i prezentacje.