x

Joanna Dudziak

Dudziak i Partnerzy

+48 ...
  • zachodnio-pomorskie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Joanna Dudziak – właścicielka Dudziak i Partnerzy oraz Centrum Mediacji i Negocjacji Biznesowych. Mentor, mówca, konsultant, facylitator AL., mediator, negocjator.

W ostatnim czasie ma za sobą:

  • 15 tyś godz. szkoleniowych
  • 30 trenerów współpracujących
  • 500 firm przeszkolonych
  • 3500 uczestników
  • 24 projekty dofinansowane

 

Nagrodzona za swoje osiągnięcia ogólnopolskimi nagrodami – Polskie Lwice Biznesu raz Wiktoria znak jakości Przedsiębiorców. Była też nominowana w prestiżowym międzynarodowym konkursie EY Przedsiębiorca Roku.

Dzięki tym doświadczeniom jest pomysłodawczynią i organizatorką pierwszego niezależnego konkursu dla przedsiębiorstw z regionu Szczecin Business Awards. Pierwsza edycja okazała się niesamowitym sukcesem i zgromadziła na Gali prawie 300 os.

Joanna Dudziak została także doceniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości, które powierzyło jej projekt w 16 woj. Polski, wykładów na ważny dla niej temat Mediacji. Joanna wspiera rozwój tego obszaru będąc na konferencjach, certyfikując mediatorów sądowych, obecnie też stworzyła swój autorski kierunek na Wyższej Szkole Bankowej – Mediacje, który rusza w październiku 2016. Jedną z najważniejszych merytorycznie osiągnięć  była międzynarodowa konferencja Mediacje i Arbitraż w Nowym Tomyślu, gdzie przedstawiciele z ponad 9 krajów w 3 językach dzielili się swoim doświadczeniem w tym zakresie. Joanna była najmłodszą występującą prelegentką.

Współpracuje również społecznie z Uniwersytetem Szczecińskim, biznesowo szkoląc studentów.

Mając też na uwadze chęć służenia pomocą, radą, wsparciem, jest pomysłodawczynią, prowadzi i realizuje dwa projekty społeczne dla kobiet. Pierwszy – Mama wraca do pracy, jest to cykl spotkań dla mam powracajacych na rynek pracy, które borykają się z tym jak dać sobie radę w byciu mamą oraz kobietą pracującą. Drugim projektem jest #ProjektMetamorfoza Szczecin, gdzie kobiety mogą odkryć siebie na nowo, zmienić swoje nawyki oraz wygląd.  W pierwszej edycji Joannie udało się zebrać łącznie 27 partnerów, którzy dostarczyli usługi dla uczestniczek za kwotę ponad 100 tyś zł.