x

+ 4 ...
  • mazowieckie

O ekspertce

Strateg komunikacji i marketingu dla producentów i instytucji z pola kultury, filmu i edukacji. PRowiec dla filmów młodych talentów z Polski. Od początku kariery związana z Wajda Studio i Szkołą Wajdy, gdzie była odpowiedzialna m.in. za rebranding obu marek oraz kampanie promocyjno-dystrybucyjne dla produkcji filmowych oraz programów edukacyjnych.

Odpowiedzialna za dwie kampanie oscarowe dla filmów „Królik po berlińsku” (nominacja w kategorii Documentary Short Subject w 2009 r.) oraz dla „Joanny” (nominacja w kategorii Documentary Short Subject w 2015 r).

Pomysłodawczyni i współorganizatorka wielu wydarzeń promujących polską kinematografię na najważniejszych festiwalach w Europie jak Cannes, Berlinale czy IDFA. Autorka strategii promocyjnych dla międzynarodowych szkoleń filmowych (m.in. EKRANu, nagrodzonego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej jako najlepszego programu szkoleniowego dla profesjonalistów filmowych w 2014r.).

W wyniku ponad 10.letniego doświadczenia posiada świetną orientację w sposobie funkcjonowania rynku filmowego w Polsce i za granicą, specyfiki jego komunikacji, a także ma wypracowaną sieć kontaktów z telewizjami, dystrybutorami i agentami sprzedaży oraz festiwalami filmowymi w Polsce i na świecie.