x

602 ...
 • pomorskie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Certyfikowana project managerka PMP®/PRINCE2®, ekspertka zarządzania projektami, CEO AgilePMO, koordynatorka Kozminski Executive Business School – Akademia Leona Koźmińskiego, członkini Agility Scales Founders Club, turkusowa liderka, mentorka, trenerka biznesu, wykładowczyni MBA, twórczyni innowacyjnych szkoleń i metodyk z zakresu zarządzania projektami, w tym pierwszej Akademii Transition Managera.

Praktyk zarządzania projektami z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyła prowadząc globalne projekty i programy na całym świecie w różnych sektorach i branżach, łącząc w nich podejścia zwinne z tradycyjnymi. Tak jak Michael Jordan wierzy, że „dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa”. Prelegentka na konferencjach w Polsce i na świecie, autorka wielu artykułów oraz inspirującego bloga. Od wielu lat aktywnie działa w stowarzyszeniu Project Management Institute® – Prezes PMI Poland Chapter w latach 2014-2016. To co ją wyróżnia to kreatywność i otwartość na eksperymentowanie, dzięki czemu rozwiązania, które proponuje są unikatowe i dostosowane do potrzeb klienta.

Wybrane projekty i programy:

 • Wspieranie klientów w programach transformacji i tranzycji, w tym transformacji Agile
 • Wdrożenie Scrum i filozofii Agile w jednym z departamentów Thomson Reuters
 • Zarządzanie projektem transformacji organizacyjnej. Projekt  ten obejmował takie obszary jak: zamodelowanie kluczowych  procesów w firmie oraz wdrożenie zarządzania procesowego, wdrożenie Zrównoważonej Karty Wyników (BSC), opracowanie i wdrożenie nowej struktury i kultury organizacyjnej oraz rozwijanie potencjału ludzkiego
 • Zarządzanie programem strategicznym: Supplier Consolidation Dependencies, który był częścią globalnego programu mającego na celu konsolidację i integrację firm Thomson i Reuters
 • Przygotowanie koncepcji oraz wdrożenie procesu zarządzania projektami konstrukcyjno-wdrożeniowymi
 • Zbudowanie i prowadzenie Biura Zarządzania Projektami.
 • Program ustanowienia biura i działalności, a następnie rozwoju centrum operacyjnego firmy Thomson Reuters w Polsce (wcześniej Reuters). Zakres programu obejmował:  migrację 800 stanowisk z Europy i Ameryki, zapewnienie przestrzeni biurowej i infrastruktury IT, rekrutację (200 nowych stanowisk na rok), zdefiniowanie procesów, przygotowanie i realizację programów szkoleniowych umożliwiających nowo powstałym zespołom przejęcie usług finansowych z innych lokalizacji oraz zapewnienie jakości i komunikację
 • Zdefiniowanie i zarządzanie programem automatyzacji i rozwoju danych zgodnie z potrzebami klientów (20 projektów/rok)
 • Zakończenie  z sukcesem projektu,  którego celem było przeniesienie i rozwój bazy danych (hardware /software)   – część globalnego programu automatyzacji i wirtualizacji centrów danych.

Nagrody:

 • Kilkukrotnie nagrodzona za wybitne osiągnięcia Thomson Reuters PLATINUM AWARD
 • Nagroda dla wolontariusza roku 2015 w kategorii „Najlepszy Lider” przyznana przez Project Management Institute Poland Chapter.
 • Nagroda dla AgilePMO w kategorii Eastern European Business Elite Awards 2016 „Most Innovative Project Management Consultancy – Poland & Most Renowed Project Management Training Provider – Europe” przyznana przez Corporate Vision Magazine.