x

601 ...
  • mazowieckie

Profile ekspertki:

O ekspertce

Mam kilkanaście lat doświadczenia nauczycielskiego i trenerskiego, w tym jako międzynarodowa doradczyni zawodowa / konsultantka kariery. Współpracuję z Career Angels, Impact Group HR, Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA & CBE). Wykładam również w Kedge Business School we Francji. Jestem współautorką i prezenterką cotygodniowych filmików o ukrytym rynku pracy na LinkedIn oraz interaktywnego kursu dla osób poszukujących pracy na Udemy (https://www.udemy.com/course/every-step-of-the-job-search-explained-backed-by-research).

Dzięki temu, że pracuję z osobami na różnych etapach ścieżki zawodowej (od gimnazjalistów po członków zarządów), z osobami z 5 kontynentów i osobami funkcjonującymi w rozmaitych branżach (IT, Motoryzacja, Lotnictwo, Fintech i Bankowość, Engergia, FMCG, a także Kultura, Sztuka i Szkolnictwo, sektor publiczny i pozarządowy), jestem chodzącą bazą wiedzy, którą przekazali mi moi niezwykle inspirujący klienci – licealiści i studenci inżynierii, finansiści, młodzi naukowcy, dziennikarze, prawnicy, przedsiębiorcy, architekci, dyplomaci, menedżerowie.

Moją misją jest wspieranie klientów w znajdowaniu dla siebie niepowtarzalnego miejsca w świecie, zbudowanie zawodowej roli, która pozwoli im realizować się z zaangażowaniem i w satysfakcjonujący sposób. Specjalizuję się w rozwijaniu umiejętności komunikowania się, zarządzania sobą i innymi oraz świadomego przywództwa, zwłaszcza w warunkach złożoności, zmiany, interdyscyplinarności, międzykulturowości. Pomagam zapobiegać wypaleniu zawodowemu poprzez tworzenie zdrowych strategii rozwojowych, spójnych z niepowtarzalnym życiowym ekosystemem klienta.

Oprócz indywidualnych sesji doradztwa zawodowego, prowadzę grupowe treningi i buduję programy rozwoju zawodowego dla instytucji.

Moi klienci dodatkowo korzystają z niepowtarzalnego międzynarodowego doświadczenia, które wnoszę do wspólnej pracy. Mieszkałam, studiowałam i/lub pracowałam w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Belgii. Koordynowałam projekty, zarządzałam zespołami oraz samodzielnymi działami w międzykulturowych organizacjach. Byłam również odpowiedzialna za współpracę zagraniczną w polskich instytucjach – publicznych, pozarządowych i prywatnych. Mam certyfikację coacha kariery i zmiany z amerykańskiej firmy IMPACT Group, w której pomagam ekspatom odnaleźć się na zagranicznych rynkach pracy. Regularnie współpracuję również z Career Angels i jej klientami, m.in. Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej i Kedge Business School.

Wystąpienia